Usługi kamieniarskie – Warszawa – Smart Stone

Firma Smart Stone specjalizuje się w profesjonalnej obróbce, tworzeniu oraz montażu elementów z kamienia naturalnego.

Kamieniarstwo to jedna z najstarszych profesji świata. Na szczęście pomimo upływu lat nie odchodzi w niepamięć. Dla naszego zakładu to przede wszystkim pasja. Od kilkunastu lat świadczymy usługi kamieniarskie na najwyższym poziomie, na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego.

Materiały kamieniarskie

Oferujemy zarówno materiały budowlane do tworzenia posadzek, schodów, czy fragmentów elewacji, jak również elementy aranżacji wnętrz, takie jak obudowy kominkowe, blaty łazienkowe i kuchenne, czy ściany wodne. Zajmujemy się kompleksową realizacją projektów wnętrz z kamienia – np. łazienek, piwniczek na wino.

Nasze wyroby

W skład naszej produkcji wchodzą takie wyroby jak:
Granitowe blaty kuchenneParapety granitowe • Obudowy kominków • Schody granitowe • Posadzki • Fasady

Jesteśmy doświadczonym zakładem kamieniarskim, który od kilkunastu lat pracuje z kamieniem naturalnym. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie stworzyć prawie każdy wymyślony kształt i rodzaj produktu.

Zespół

Do Państwa dyspozycji pozostaje zespół dedykowanych profesjonalistów, którzy pomogą w realizacji wszelkich, nawet najbardziej wyszukanych pomysłów.

Nasze wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz kreatywność pozwalają nam widzieć więcej od innych, aby świadczone przez firmę usługi kamieniarskie w pełni zadowoliły każdego Klienta.

Top